برای رسیدن به یک‌ توافق خوب جدی هستیم

وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه برای رسیدن به یک‌ توافق خوب جدی هستیم، نوشت: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند.

پایان کار ایران با صدرنشینی در چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی

کاروان ورزش ایران در بازی‌های پاراآسیایی جوانان بحرین درخشید و صدرنشین این دوره از رقابت‌ها شد.

دمارای گری خیره کننده و ریچارلیسون پیروزی حیاتی اورتون را مقابل آرسنال به ارمغان آوردند

این طرح اعتراض به شش سال سوء مدیریت تحت مدیریت فرهاد مشیری بود، اما اورتون، و بویژه دمارای گری، ایده های دیگری داشتند. گودیسون پارک پرآشوب بود، و با انتشار پیروزی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدیم پس از ضربه ایستگاهی خیره‌کننده گری، اولین برد رافائل بنیتز را در بازی‌های شبانه به تیم رافائل بنیتز داد.

We are determined to reach an agreement / Trust the negotiators / The main focus is on lifting sanctions

According to ISNA, Saeed Khatibzadeh in his weekly meeting with reporters added: “In 900 km of the border between Iran and Afghanistan, in some places we have created walls and barriers to prevent the entry of smugglers and miscreants, some of which are barriers and walls.” They are a few hundred meters inside Iran in order to create these obstacles in a suitable place.

بدون عنوان

رئیس سیاست پولی بانک مرکزی انگلستان گفته است که تورم احتمالاً در بهار سال آینده با افزایش “راحتی” به بالای ۵٪ افزایش می یابد، زمانی که تنظیم کننده انرژی Ofgem یک نرخ را افزایش دهد. سقف قیمتی که میلیون‌ها خانوار را تحت تأثیر قرار می‌دهد. میزان بی‌سابقه مشاغل خالی نیز احتمالاً برای مدت طولانی‌تر از… ادامه خواندن بدون عنوان

بدون عنوان

Tسی سالگی مطمئناً بهترین سن برای شروع یک حرفه ورزشی نیست. در آن دنیا من پیر شده‌ام، با کمردرد و رفلکس‌هایی به تیز بودن قاشق چوبی. اما با این وجود، اوایل امسال، خودم را دیدم که در یک بار با نور کم نور در شرق لندن ایستاده بودم و در میان بهترین بازیکنان شهر Super… ادامه خواندن بدون عنوان

بدون عنوان

Tفعل stuzzicare به معنای ضربه زدن مکرر، نوک زدن یا برداشتن با چیزی است که ممکن است بد باشد. ایده – مثلاً یک انگشت در زخم – یا یک تسکین. Stuzzicarsi i denti به معنای چیدن چیزی از بین دندان هاست. این موضوع را به ما می دهد – یک خلال دندان (stuzzicadenti)، چیزی که… ادامه خواندن بدون عنوان

روابط ایران وسوریه راهبردی است/اعتراض رسمی به تعرض مرزی افغانستان

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: وزارت امورخارجه از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل، اعتراض رسمی خود را به تعرض محدود مرزی از سوی افغانستان اعلام کرد.

لوئیس همیلتون می گوید رقیب F1 مکس ورشتاپن طبق قوانین رانندگی نمی کند.

لوئیس همیلتون پس از قهرمانی قهرمان جهان در گرندپری عربستان سعودی، رقیب خود در فرمول یک، مکس ورشتاپن را مورد انتقاد قرار داد و او را تمایلی به اطاعت از قوانین و رانندگی خود را بیش از حد مجاز توصیف کرد. همیلتون پس از یک نبرد شدید با ورشتاپن که باعث شد این زوج بارها در مسیر با هم درگیر شدند و برای برتری رقابت می کردند، پیروز شد.