در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
با ثبت آگهی سریع در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و مشتریان خودتان را سریعا افزایش بدهید***** با متد جدید و پیشرفته

درج آگهی رایگان | سامانه تبلیغاتی ایران امیر

طراحی سایت وبلاگ

طراحی سایت وبلاگ

آگهی رایگان
  • خدمات خدمات رایانه ای و موبایل فروش دامنه و سایت
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
  •    البرز کرج
  • 6 بازدید

وبلاگ یک صفحه طراحی سایت با قابلیت دسترسی کاربران به آن است. اکثر وبلاگها دارای یک خط فکری خاص بوده و به نوعی آن را دنبال می کنند.
تفاوت وبلاگ و وب سایت در چیست؟ شاید برای کسی که وقت زیادی در اینترنت بگذارد تفاوت این دو خیلی واضح باشد ولی بسیاری هم تفاوت وبلاگ و وب سایت را نمی دانند . این دو در نگاه اول شباهت بسیار زیادی باهم دارند و هر دو به صفحه اینترنتی اشاره دارند.
طراحی سایت وبلاگ یک صفحه اینترنتی برای نوشتن یادداشت ها و مقالات است یعنی وبلاگ بسیاری ازمقالات را در خود جای می دهد. طراحی سایت وبلاگ معمولا دارای دسته بندی نیز هستند و مقالات انها در چند دسته بندی جای میگیرد.
وبلاگ از زبانی ساده و غیر رسمی و غیر سازمانی استفاده میکنند. این را هم بدانید که نوشتن در یک وبلاگ کار خیلی سختی نیست و فقط باید درباره موضوعی که میخواهید انتشار دهید اطلاعات کافی داشته باشید.
وب سایت و بلاگ در کارکرد باهم تفاوت دارند . یک وب سایت تنها با هدف نوشتن ایجاد نمی شود . شما وب سایت میسازید تا محصولات و خدمات خود را معرفی کنید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و ...بنابراین وب سایت دارای صفحات مختلفی مثل صفحه اصلی, صفحه خدمات یا محصولات,صفحه تماس با ما و صفحه درباره ما و ...
يکی از مهمترين تحولات مهم در ارتباط با وبلاگ ها ، تبديل آن به يک رسانه محاوره ای بود. تعداد زيادی از مولفين و نويسندگان طراحی سایت ها از وبلاگ خود برای بحث در ارتباط با موضوعات مورد علاقه و يا موضوعات گفته شده توسط ساير نويسندگان در وبلاگ های ديگر
استفاده و با بکارگيری لينک های متعدد،امکان دنبال نمودن مباحث مورد نظر را در اختيار خوانند گان قرار می دهند. بدين ترتيت ، خوانند گان علاقه مند ، می توانستند در
مباحثه مورد نظر شرکت و علاوه بر آگاهی از ساير ديدگاههای موجود ، نقطه نظرات خود را بيان و يا شخصا" اقدام به ايجاد طراحی وب سایت و دنبال نمودن مباحث مورد نظر در وبلاگ خود نمايند .


https://3sotweb.com/%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%AA/

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان