در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
با ثبت آگهی سریع در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و مشتریان خودتان را سریعا افزایش بدهید***** با متد جدید و پیشرفته

درج آگهی رایگان

دعوت به همکاری بیمه کارآفرین

دعوت به همکاری بیمه کارآفرین

آگهی رایگان
  • استخدام و کاریابی مالی و حسابداری و حقوقی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۰/۰۹/۱۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۰۹/۲۰
  •    اردبیل اردبیل
  • 118 بازدید
  • شرکت بیمه کارآفرین به منظور تأمین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود از واجدین شرایط بر اساس اولویت های مورد نظر، دعوت به مصاحبه می نماید. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص عناوین شغلی مورد نیاز و ارسال رزومه با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند. شرایط عمومی ثبت نام سلامت کامل جسم و روان نداشتن سوء پیشینه کیفری بومی و ساکن شهر مورد تقاضا داشتن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی (برای متقاضیان مرد) داشتن گواهینامه موقت یا دانشنامه پایان تحصیلات برای کلیه مقاطع تحصیلی گذرانده شده (گواهی فراغت از تحصیل، ریزنمرات و یا صورتجلسه دفاع به عنوان مدرک تحصیلی مورد پذیرش نیست) یادآوری: کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه کاری خود را از طریق واتساپ یا تلگرام یا اس ام اس ارسال نمایند. ثبت نام و ارسال رزومه فقط از طریق sms و واتساپ و تلگرام میباشد، لذا از متقاضیان درخواست می شود به هیچ عنوان مدارکی به دفاتر و ادارات بیمه ارسال ننمایند. نتیجه ی بررسی رزومه ها ، از طریق واتساپ و طی سه روز کاری قابل پیگیری می باشد. زمان برگزاری مصاحبه عمومی و تخصصی بر اساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن به متقاضیان واجد شرایط اطلاع رسانی خواهد شد.
شرکت بیمه کارآفرین به منظور تأمین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود از واجدین شرایط بر اساس اولویت های مورد نظر، دعوت به مصاحبه می نماید. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص عناوین شغلی مورد نیاز و ارسال رزومه با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.

شرایط عمومی ثبت نام

سلامت کامل جسم و روان
نداشتن سوء پیشینه کیفری
بومی و ساکن شهر مورد تقاضا
داشتن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی (برای متقاضیان مرد)
داشتن گواهینامه موقت یا دانشنامه پایان تحصیلات برای کلیه مقاطع تحصیلی گذرانده شده (گواهی فراغت از تحصیل، ریزنمرات و یا صورتجلسه دفاع به عنوان مدرک تحصیلی مورد پذیرش نیست)
یادآوری:

کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه کاری خود را از طریق واتساپ یا تلگرام یا اس ام اس ارسال نمایند.
ثبت نام و ارسال رزومه فقط از طریق sms و واتساپ و تلگرام میباشد، لذا از متقاضیان درخواست می شود به هیچ عنوان مدارکی به دفاتر و ادارات بیمه ارسال ننمایند.
نتیجه ی بررسی رزومه ها ، از طریق واتساپ و طی سه روز کاری قابل پیگیری می باشد.
زمان برگزاری مصاحبه عمومی و تخصصی بر اساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن به متقاضیان واجد شرایط اطلاع رسانی خواهد شد.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان