ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

راهنمای خرید بلیط هواپیما

راهنمای خرید بلیط هواپیما

راهنمای خرید بلیط هواپیما

راهنمای جامع خرید بلیط هواپیما

آموزش فرآیند آسان خرید اینترنتی بلیط با صرف کم‌ترین هزینه و با دسترسی به اینترنت، می‌توانید بلیط خوش‌ قیمت مورد نظرتان را بخرید، به این ترتیب آن دسته از مسافرانی که به دنبال سرعت امنیت و قیمت مناسب هستند، با خرید اینترنتی بلیط چارتر و یا بلیط سیستمی به همان چیزی که مد نظرشان است خواهند رسید.

بلیط هواپیما:

برای خرید گزینه‎‌ی « بلیط هواپیما » را انتخاب کنید، همچنین باید نوع درخواست خود را مشخص کنید (بلیط یک طرفه یا دوطرفه) برای کامل بودن توضیحات در این راهنما مراحل خرید بلیط دوطرفه بررسی می‌شود به منظور جستجوی سرویس کافی است، شهر مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران( بزرگسال – کودک – نوزاد ) را وارد نموده و بر روی کلید جستجو کلیک نمائید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

صفحه اول خرید بلیط هواپیما

نحوه رزرو بلیط هواپیما:

رزرو بلیط هواپیما بسیار آسان است کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. در صورت انتخاب گزینه “یک طرفه” کافی است، تاریخ رفت را وارد کنید.
  2. در صورت انتخاب گزینه “دو طرفه” می بایست، تاریخ رفت و برگشت را وارد کنید.
رزرو بلیط هواپیما

نحوه رزرو بلیط هواپیما

 

نوع فروش:

در این قسمت میتوانید نتیجه جستجو رزرو بلیط هواپیما به نوع فروش انتخابی( سیستمی – چارتری ) خود محدود نمائید.

کلاس پرواز:

می توانید نتیجه جستجو را به نوع کلاس پرواز انتخابی ( اکونومی – بیزینس – فرست ) خود محدود نمایید.

ایرلاین:

می توانید نتیجه جستجو را به نوع ایرلاین انتخابی خود محدود نمایید.

زمان حرکت:

می توانید نمایش را بسته به ساعت حرکت سرویس ها محدود نمائید، در حالت پیش فرض سرویس های ارائه شده در طول یک شبانه روز نمایش داده می شوند که گزینه مد نظر به صورت پیش فرض انتخاب شده است، و همچنین تعداد مسافران را کاهش یا افزایش دهید.

لیست سرویس ها:

لیستی از سرویس هایی است که بسته به پارامترهای انتخابی کاربر، جستجو شده اند، همان طوری که مشاهده می کنید( اگر گزینه “دو طرفه” را انتخاب نموده باشید باید پرواز رفت و پرواز برگشت را بطور همزمان انتخاب نمایید)،در مرحله “اطلاعات مسافران” باید اطلاعات شخصی مسافران (نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، شماره ثابت) را وارد کنید، از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل فرمایید، در صورت نیاز به تصحیح مشخصات مسافر، طبق مبلغ بلیط جریمه تعلق می گیرد.

بلیط چارتر و بلیط سیستمی

نحوه انتخاب بلیط چارتر و بلیط سیستمی

نحوه اضافه نمودن مسافر:

  1. اضافه نمودن مسافر کودک یا نوزاد، امکان پذیر می باشد.
  2. در صورت تغییر تعداد مسافران، اطلاعات وارد شده شما لغو خواهد شد و می بایست دوباره اطلاعات را وارد نمایید.
  3. مبلغ قابل پرداخت توسط مشتری در این قسمت نمایش داده می شود.

در صورتی که گزینه “ادامه فرآیند خرید” را انتخاب نمایید، فرم پیش فاکتور خرید مطابق شکل زیر نمایش داده خواهد شد، در این مرحله بلیط ثبت اولیه می‌شود.

  1. ضمن اینکه امکان تغییر آن از طریق گزینه “تغییر جستجو” وجود دارد.
  2. در صورت نیاز، از گزینه “ویرایش اطلاعات” استفاده کنید.
  3. در صورت نیاز با استفاده از گزینه “جستجوی مجدد” می توانید دیگر سرویس های انتخابی را مجددا پیدا کنید.
  4. با کلیک بر روی گزینه “تایید و پرداخت” به منظور پرداخت به صفحه بانک منتقل خواهید شد.

بلیط چارتر

آموزش نحوه خرید بلیط هواپیما

پرداخت موفقیت آمیز:

پس از پرداخت موفقیت آمیز، بلیط هواپیما شما صادر می شود و مطابق با شکل زیر به صفحه نمایش مشخصات بلیط خریداری شده، منتقل خواهید شد، همچنین اطلاعات بلیط به آدرس ایمیل و از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

صدور بلیط هواپیما

نحوه صدور بلیط هواپیما

استرداد بلیط هواپیما:

جهت استرداد بلیط ابتدا باید وارد صفحه پیگیری شوید، در صورتی که در صفحه دیگری باشید برای دسترسی به صفحه پیگیری کافی است، سمت راست در بالای صفحه بر روی گزینه « پیگیری » کلیک کنید، در این حالت صفحه پیگیری مطابق زیر نمایش داده خواهد شد، همانطوری که مشخص است شماره پیگیری بلیطی که قرار است استرداد شود در قسمت مربوطه وارد نموده و بر روی کلید “تایید” کلیک نمائید، از صحت اطلاعات بلیط ، اطمینان حاصل فرمایید.

پیگیری بلیط هواپیما

نحوه پیگیری بلیط هواپیما

نحوه کنسل کردن بلیط:

برای کنسل نمودن بلیط خود، کافیست بر روی دکمه “کنسل بلیط” کلیک نمایید، کد هویت به شماره تلفن همراه وارد شده هنگام خرید ارسال می شود، سپس بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید، سپس بر روی گزینه “لغو کردن بلیط” کلیک نمایید، بلیط ها را بصورت تک تک استرداد نمایید.

برای دریافت پول به شماره کارت:

ابتدا شماره کارت خرید را وارد نمایید سپس نوع کنسلی را مشخص نمایید(اگر به دلخواه خود قصد دارید بلیط هواپیما را کنسل نمایید گزینه “کنسلی قبل از پرواز” انتخاب نمایید)، سپس بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید، بلافاصله بر روی بلیط واتر مارک کنسلی درج و تاریخ کنسلی بلیط ذکر می شود، مجددا با کد پیگیری وارد شوید و بلیط دیگر را طبق فرایند توضیح داده شده کنسل نمایید، در صورت کنسلی موفق ، پیامک کنسلی به شماره ثبت شده در هنگام خرید ارسال می گردد و در غیر این صورت با پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

 

پیمان جلیلی

کسب و کار یک سازمان است که برای فراهم کردن کالا و یا خدمات به مشتری ایجاد شده‌است. کسب و کار در اقتصاد سرمایه‌داری حکم‌فرماست، بیشتر کسب و کارها که مالک آن‌ها بخش خصوصی است برای این ایجاد شده‌اند که سود ساز باشند و دارایی صاحب‌شان را بیشتر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید