ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بیشک ایران امیر یکی از معتبرترین شرکت های با سابقه اینترنتی در فروش بلیط سفر بود است وقتی وقت سفر دارید و آماده رفتن به شهری می شوید، قطعا اولین دغدغه شما نوع جابجایی و انتخاب وسیله نقلیه است، در این وضعیت قطعا اتوبوس همواره یکی از به صرف ترین و ارزان ترین انتخاب ها برای شما خواهد بود.

مقدمه

در گذشته برای رزرو بلیط اتوبوس باید به دفتر خدمات شرکت های مسافربری و تعاونی های اتوبوسرانی مراجعه می کردید، اما امروزه به لطف تکنولوژی می توانید با چند کلیک بلیط اتوبوس مورد نظرتان را از شرکت های گوناگون توسط سایت ایران امیر خریداری کنید.

چگونه خرید کنیم؟

نخست اقدام به انتخاب بلیط و اتوبوس بر اساس زمان بندی، تاریخ و ساعت می کنید؛ پس از آن صندلی توسط شما ثبت و در نهایت اتفاقی که رخ می دهد این است که وارد صفحه خرید و پرداخت از طریق کارت های اعتباری عضو شبکه شتاب می شوید.

رزرو بلیط اتوبوس

تعیین مبدا و مقصد سفر نیز به آسانی انجام می شود، می توانید بر اساس استان و یک پایانه خاص، بلیط را سفارش دهید، تیم پشتیبانی ما بصورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شما خواهد بود.

 

ارسال پیامک خرید

یکی دیگر از امکانات سیستم ما ارسال پیامک سفر به شماره موبایل شما خواهد بود علاوه بر آن نسخه چاپی نیز بلافاصله پس از انجام مرحله نهایی، قابل روِیت و حتی به ایمیل شما ارسال می گردد.

درگاه پرداخت بانکی

پرداخت نیز به واسطه درگاه های معتبر و مورد تایید بانک مرکزی انجام خواهد شد، با استفاده از کد رهگیری می توانید در هر لحظه اطلاعات مربوط به خرید و همین طور سفرتان را بررسی فرمائید.

نحوه کنسلی بلیط اتوبوس

در صورت نیاز به استرداد بلیط نیز قوانین خاصی برای سهولت استفاده شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

زمانی برای کودک زیر دوسال الزامی میباشد که اگر یک صندلی را اشغال کرده باشد.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای سوار شدن الزامی میباشد.

توجه داشته باشید که طبق قوانین سازمان حمل و نقل، حمل حیوانات خانگی توسط اتوبوس ممنوع میباشد.

با توجه به اینکه شما بلیط رو بصورت آنلاین خریداری میکنید نام شما در سیستم تعاونی ها ثبت شده است و نیازی به چاپ نیست.

با توجه به اینکه تمامی حرکت اتوبوس ها طبق برنامه صورت میگیرد لذا نیم ساعت قبل از حرکت حضور در ترمینال الزامی میباشد.

در صورتی که پس از پرداخت موفق بلیط صادر نشده باشد ممکن است به دلایلی مانند قطع اینترنت شبکه ایی و یا مدت زمان فرایند خرید به طول انجامیده شده باشد، برای همین منظور با شماره پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

شما میتوانید با مراجعه به قسمت پیگیری و استرداد در بالای صفحه و با وارد کردن شماره پیگیری نسبت به استرداد بلیط اقدام نمایید، فقط توجه داشته باشید که باید به قوانین استرداد بلیط اتوبوس توجه نمایید.

برای پشتیبانی بلیط میتوانید با شماره ۰۲۱۶۴۲۴ با ۱۰۰ خط بیست و چهارساعته در تماس باشید