ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط هواپیما یزد تهران

برای تهیه بلیط هواپیما یزد تهران میتوانید از سایت ایران امیر با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید، بدین منظور کافیست مبدا را یزد و مقصد را تهران و تعداد نفرات را انتخاب کنید و بعد از آن روی دکمه جستجو کلیک نمایید تا بهترین پروازهای یزد تهران  را بصورت چارتر تهران و یا پرواز سیستمی تهران  مشاهده کنید.

پرواز ها یزد تهران به چه صورت است؟

معمولا همه روزه از طریق فرودگاه شهید صدوقی یزد

فرودگاه شهید صدوقی یزد که در تملک شرکت‌های فرودگاه‌های کشور هستند، از سمت شمال به ایستگاه فرعی راه‌آهن و شهر شاهدیه، از شرق به بلوار آزادگان، از جنوب شرق به جاده خضرآباد و از غرب‌ و‌ جنوب‌غربی به جاده کنارگذر یزد دسترسی دارند.

نمای از شهر تهران

نمایی از شهر تهران

نمای از فرودگاه مهر اباد تهران

شرکت های ارائه دهنده بلیط چارتر یزد تهران

  •  ایران ایر
  • کاسپین
  • نفت (کارون)
  • کیش ایر 
  • آسمان

زمان تقریبی  پرواز یزد تهران ۱ساعت ۷دقیقه است.

برای پرواز یزد تهران هم بصورت سیستمی و هم بصورت چارتری در سایت ایران امیر مهیا شده است.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر و برای پرواز های خارجی داشتن پاسپورت الزامی میباشد.

خرید بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر دو سال معمولا ده الی پانزده درصد قیمت بزرگسالان و بلیط برای کودکان زیر ۱۲ سال پنجاه الی هفتاد و پنج درصد قیمت بزرگسالان خواهد بود، اما توجه داشته باشید در موقع انتخاب بلیط برای نوزاد و کودکان قیمت بصورت آنلاین در قسمت دکمه اطلاعات به شما اطلاع داده خواهد شد.

ایران امیر در هر لحظه از خرید بلیط امکان استرداد بصورت آنلاین را برای شما مهیا نموده است، اما توجه داشته باشید شرایط شرکتهای هواپیمایی بستگی به نوع بلیط  و نوع نرخ بلیط و کلاس پروازی متفاوت است برای پیگیری و استرداد بلیط به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

در صورت نیاز به راهنمای خرید بلیط هواپیما روی لینک مورد نظر کلیک نمایید و همچنین در صورتی که پرسش و پاسخ متداول خودتان را در رابطه با بلیط هواپیما نیاز دارید روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

معمولا بلیط چارتر یزد تهران دو یا سه روز قبل بصورت ارزان در سایت موجود میباشد، در نظر داشته باشید چنانچه قصد سفر دارید و در صورتی که در پیک شدید سفرها نباشد میتوانید دو یا سه روز قبل اقدام به تهیه بلیط کنید همچنین با توجه به رصد قیمت ها توسط سیستم ما بالای ۹۰ درصد تغییری نخواهد داشت.

پیشنهاد برای سفر به تهران از طریق شهریزد بصورت زیر هم برای شما امکان پذیر است:

  • بلیط اتوبوس یزد تهران 
  • بلیط قطار یزد تهران 

admin نویسنده این مقاله: