ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط هواپیما تهران یزد

برای تهیه بلیط هواپیما تهران یزد  میتوانید از سایت ایران امیر با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید، بدین منظور کافیست مبدا را تهران و مقصد را یزد و تعداد نفرات را انتخاب کنید و بعد از آن روی دکمه جستجو کلیک نمایید تا بهترین پروازهای تهران یزد  را بصورت چارتر یزد و یا پرواز سیستمی یزد  مشاهده کنید، شهر یزد یکی از شهرهای زیبای کشورمان ایران است.

پرواز ها تهران یزد به چه صورت است؟

پروازهای چارتر تهران به یزد و همچنین پروازهای سیستمی تهران یزد  

معمولا همه روزه از طریق فرودگاه مهر آباد تهران انجام می شود. 

نمایی از فرودگاه شهید صدوقی

فرودگاه بین المللی شهید صدوقی

نمایی از شهر زیبای یزد

شهر یزد

شرکت های ارائه دهنده بلیط چارتر تهران یزد

  •  ایران ایر
  • کاسپین
  • نفت (کارون)
  • کیش ایر 
  • آسمان

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یزد

شهر یزد از لحاظ  شرایط جغرافیایی آب و هوایی کویری و گرم و خشک دارد . پس بهترین زمان برای رزرو هواپیما یزد ماه های سرد  سال (از اوایل آبان تا اواخر بهمن ماه) و  فصل بهار است.

زمان تقریبی  پرواز تنها تهران یزد ۱ساعت ۷دقیقه است.

برای پرواز تهران یزد هم بصورت سیستمی و هم بصورت چارتری در سایت ایران امیر مهیا شده است.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر و برای پرواز های خارجی داشتن پاسپورت الزامی میباشد.

خرید بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر دو سال معمولا ده الی پانزده درصد قیمت بزرگسالان و بلیط برای کودکان زیر ۱۲ سال پنجاه الی هفتاد و پنج درصد قیمت بزرگسالان خواهد بود، اما توجه داشته باشید در موقع انتخاب بلیط برای نوزاد و کودکان قیمت بصورت آنلاین در قسمت دکمه اطلاعات به شما اطلاع داده خواهد شد.

ایران امیر در هر لحظه از خرید بلیط امکان استرداد بصورت آنلاین را برای شما مهیا نموده است، اما توجه داشته باشید شرایط شرکتهای هواپیمایی بستگی به نوع بلیط  و نوع نرخ بلیط و کلاس پروازی متفاوت است برای پیگیری و استرداد بلیط به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

در صورت نیاز به راهنمای خرید بلیط هواپیما روی لینک مورد نظر کلیک نمایید و همچنین در صورتی که پرسش و پاسخ متداول خودتان را در رابطه با بلیط هواپیما نیاز دارید روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

معمولا بلیط چارتر تهران یزد دو یا سه روز قبل بصورت ارزان در سایت موجود میباشد، در نظر داشته باشید چنانچه قصد سفر دارید و در صورتی که در پیک شدید سفرها نباشد میتوانید دو یا سه روز قبل اقدام به تهیه بلیط کنید همچنین با توجه به رصد قیمت ها توسط سیستم ما بالای ۹۰ درصد تغییری نخواهد داشت.

پرواز لحظه آخری تهران یزد

پرواز چارتر لحظه آخری تهران یزد  همیشه بصورت ارزان در سایت میسر نیست، لذا پیشنهاد میکنیم با تمهیدات لازم بلیط هواپیما خودتان را تهیه نمایید، تا از سفرجا نمانید.

پیشنهاد برای سفر به شیراز از طریق شهر تهران بصورت زیر هم برای شما امکان پذیر است:

  • بلیط اتوبوس تهران یزد
  • بلیط قطار تهران یزد 

admin نویسنده این مقاله: