ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط هواپیما تهران کرمان

برای تهیه بلیط هواپیما تهران کرمان میتوانید از سایت ایران امیر با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید، بدین منظور کافیست مبدا را تهران و مقصد را کرمان و تعداد نفرات را انتخاب کنید و بعد از آن روی دکمه جستجو کلیک نمایید تا بهترین پروازهای تهران کرمان را بصورت چارتر کرمان  و یا پرواز سیستمی کرمان مشاهده کنید.

پرواز های تهران کرمان به چه صورت است؟

پروازهای چارتر تهران به کرمان و همچنین پروازهای سیستمی تهران کرمان  معمولا همه روزه از طریق فرودگاه مهرآباد تهران انجام می شود. 

نمایی از شهر کرمان

شرکت های ارائه دهنده بلیط چارتر تهران کرمان

 بلیط هواپیما کرمان از مبدا تهران، توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر، ماهان، کیش ایر و تابان انجام می شود.

 طول زمان پرواز تنها یک ساعت و سی دقیقه است.

برای پرواز تهران کرمان هم بصورت سیستمی و هم بصورت چارتری در سایت ایران امیر مهیا شده است.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر و برای پرواز های خارجی داشتن پاسپورت الزامی میباشد.

خرید بلیط هواپیما برای نوزادان زیر دو سال معمولا ده الی پانزده درصد قیمت بزرگسالان و بلیط برای کودکان زیر ۱۲ سال پنجاه الی هفتاد و پنج درصد قیمت بزرگسالان خواهد بود، اما توجه داشته باشید در موقع انتخاب بلیط برای نوزاد و کودکان قیمت بصورت آنلاین در قسمت دکمه اطلاعات به شما اطلاع داده خواهد شد.

ایران امیر در هر لحظه از خرید بلیط امکان استرداد بصورت آنلاین را برای شما مهیا نموده است، اما توجه داشته باشید شرایط شرکتهای هواپیمایی بستگی به نوع بلیط  و نوع نرخ بلیط و کلاس پروازی متفاوت است برای پیگیری و استرداد بلیط به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

در صورت نیاز به راهنمای خرید بلیط هواپیما روی لینک مورد نظر کلیک نمایید و همچنین در صورتی که پرسش و پاسخ متداول خودتان را در رابطه با بلیط هواپیما نیاز دارید روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

معمولا بلیط چارتر تهران کرمان دو یا سه روز قبل بصورت ارزان در سایت موجود میباشد، در نظر داشته باشید چنانچه قصد سفر دارید و در صورتی که در پیک شدید سفرها نباشد میتوانید دو یا سه روز قبل اقدام به تهیه بلیط کنید همچنین با توجه به رصد قیمت ها توسط سیستم ما بالای ۹۰ درصد تغییری نخواهد داشت.

نمایی از فرودگاه کرمان

(فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی) در شهر کرمان و استان کرمان واقع شده‌است و یکی از فرودگاه‌های مهم مرکز ایران به حساب می‌آید، این فرودگاه دارای ۲ ترمینال داخلی و خارجی بوده که در سال گذشته ۷۳۰ هزار مسافر خارجی و داخلی از امکانات این فرودگاه استفاده کرده‌اند.

پیشنهاد برای سفر به کرمان از طریق شهر تهران بصورت زیر هم برای شما امکان پذیر است:

  • بلیط اتوبوس تهران کرمان
  • بلیط قطار تهران کرمان

admin نویسنده این مقاله: