ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط هواپیمای تهران سنندج

بلیط هواپیما تهران سنندج

برای تهیه بلیط هواپیما تهران سنندج  میتوانید از سایت ایران امیر با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید، بدین منظور کافیست مبدا را تهران و مقصد را سنندج  و تعداد نفرات را انتخاب کنید و بعد از آن روی دکمه جستجو کلیک نمایید تا بهترین پروازهای تهران سنندج  را بصورت چارتر سنندج و یا پرواز سیستمی سنندج  مشاهده کنید.

پرواز های تهران سنندج به چه صورت است؟

پروازهای چارتر تهران وسنندج و همچنین پروازهای سیستمی تهران سنندج معمولا همه روزه از طریق فرودگاه مهرآباد میسر میباشد.

شرکت های ارائه دهنده بلیط چارتر تهران سنندج

هواپیمایی قشم ایر 

نمایی از فرودگاه سنندج

طول مدت زمان پرواز تهران به سنندج در حدود ۴۵ دقیقه میباشد

برای پرواز تهران سنندج  هم بصورت سیستمی و هم بصورت چارتری در سایت ایران امیر مهیا شده است.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر و برای پرواز های خارجی داشتن پاسپورت الزامی میباشد.

خرید بلیط هواپیما برای نوزادان زیر دوسال معمولا ده الی پانزده درصد قیمت بزرگسالان و بلیط برای کودکان زیر ۱۲ سال پنجاه الی هفتاد و پنج درصد قیمت بزرگسالان خواهد بود، اما توجه داشته باشید در موقع انتخاب بلیط برای نوزاد و کودکان قیمت بصورت آنلاین در قسمت دکمه اطلاعات به شما اطلاع داده خواهد شد.

ایران امیر در هر لحظه از خرید بلیط امکان استرداد بصورت آنلاین را برای شما مهیا نموده است، اما توجه داشته باشید شرایط شرکتهای هواپیمایی بستگی به نوع بلیط  و نوع نرخ بلیط و کلاس پروازی متفاوت است برای پیگیری و استرداد بلیط به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

در صورت نیاز به راهنمای خرید بلیط هواپیما روی لینک مورد نظر کلیک نمایید و همچنین در صورتی که پرسش و پاسخ متداول خودتان را در رابطه با بلیط هواپیما نیاز دارید روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

معمولا بلیط چارتر تهران سنندج  دو یا سه روز قبل بصورت ارزان در سایت موجود میباشد، در نظر داشته باشید چنانچه قصد سفر دارید و در صورتی که در پیک شدید سفرها نباشد میتوانید دو یا سه روز قبل اقدام به تهیه بلیط کنید همچنین با توجه به رصد قیمت ها توسط سیستم ما بالای ۹۰ درصد تغییری نخواهد داشت.

پرواز چارتر لحظه آخری تهران سنندج همیشه بصورت ارزان در سایت میسر نیست، لذا پیشنهاد میکنیم با تمهیدات لازم بلیط هواپیما خودتان را تهیه نمایید، تا از سفر باز نمانید.

پیشنهاد برای سفر به سنندج از طریق شهر تهران بصورت زیر هم برای شما امکان پذیر است:

  • بلیط اتوبوس تهران سنندج 
  • بلیط قطار تهران سنندج 

admin نویسنده این مقاله: