ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط هواپیمای تهران به شیراز

بلیط هواپیمای تهران به شیراز

برای تهیه بلیط هواپیما تهران شیراز میتوانید از سایت ایران امیر با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید، بدین منظور کافیست مبدا را تهران و مقصد را شیراز و تعداد نفرات را انتخاب کنید و بعد از آن روی دکمه جستجو کلیک نمایید تا بهترین پروازهای تهران شیراز را بصورت چارتر شیراز و یا پرواز سیستمی شیراز مشاهده کنید.

مرورگر شما از این نسخه پشتیبانی نمیکند،لطفا از یک مرورگر بروز برای نمایش مسیرها استفاده نمایید

پرواز های تهران شیراز به چه صورت است؟

پروازهای چارتر تهران به شیراز و همچنین پروازهای سیستمی تهران شیراز معمولا همه روزه از طریق فرودگاه دستغیب شیراز واقع در بلوار مدرس میسر میباشد.

شرکت های ارائه دهنده بلیط چارتر تهران شیراز

  • هواپیمایی آسمان
  • هواپیمایی تابان
  • هواپیمای کاسپین
  • هواپیمایی ایران ایر
  • هواپیمایی قشم ایر
  • هواپیمایی ماهان
  • هواپیمایی آتا
  • هواپیمایی کارون ایر

طول مدت زمان پرواز تهران به شیراز در حدود ۱ ساعت ۱۵ دقیقه میباشد.

برای پرواز تهران شیراز هم بصورت سیستمی و هم بصورت چارتری در سایت ایران امیر مهیا شده است.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر و برای پرواز های خارجی داشتن پاسپورت الزامی میباشد.

خرید بلیط هواپیما برای نوزادان زیر دو سال معمولا ده الی پانزده درصد قیمت بزرگسالان و بلیط برای کودکان زیر ۱۲ سال پنجاه الی هفتاد و پنج درصد قیمت بزرگسالان خواهد بود، اما توجه داشته باشید در موقع انتخاب بلیط برای نوزاد و کودکان قیمت بصورت آنلاین در قسمت دکمه اطلاعات به شما اطلاع داده خواهد شد.

ایران امیر در هر لحظه از خرید بلیط امکان استرداد بصورت آنلاین را برای شما مهیا نموده است، اما توجه داشته باشید شرایط شرکتهای هواپیمایی بستگی به نوع بلیط  و نوع نرخ بلیط و کلاس پروازی متفاوت است برای پیگیری و استرداد بلیط به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

در صورت نیاز به راهنمای خرید بلیط هواپیما روی لینک مورد نظر کلیک نمایید و همچنین در صورتی که پرسش و پاسخ متداول خودتان را در رابطه با بلیط هواپیما نیاز دارید روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

به چه صورت از قیمت های مناسب چارتر تهران شیراز اطلاعات کسب کنیم؟

معمولا بلیط چارتر تهران شیراز دو یا سه روز قبل بصورت ارزان در سایت موجود میباشد، در نظر داشته باشید چنانچه قصد سفر دارید و در صورتی که در پیک شدید سفرها نباشد میتوانید دو یا سه روز قبل اقدام به تهیه بلیط کنید همچنین با توجه به رصد قیمت ها توسط سیستم ما بالای ۹۰ درصد تغییری نخواهد داشت.

پرواز لحظه آخری تهران شیراز

پرواز چارتر لحظه آخری تهران شیراز  همیشه بصورت ارزان در سایت میسر نیست، لذا پیشنهاد میکنیم با تمهیدات لازم بلیط هواپیما خودتان را تهیه نمایید، تا از سفر باز نمانید.

پیشنهاد برای سفر به شیراز از طریق شهر تهران بصورت زیر هم برای شما امکان پذیر است:

admin نویسنده این مقاله: