ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط اتوبوس تهران مشهد

بلیط اتوبوس تهران مشهد

بلیط اتوبوس تهران مشهد

بلیط اتوبوس تهران مشهد را نیاز دارید؟ برای سفر به شهر مشهد مقدس می توانید از طریق پایانه های مسافربری تهران ترمینال غرب و یا ترمینال ازادی و یا پایانه بیهقی (ترمینال آرژانتین) و همچنین ترمینال جنوب اقدام به سفر به این شهر پرجمعیت نمایید.

مرورگر شما از این نسخه پشتیبانی نمیکند،لطفا از یک مرورگر بروز برای نمایش مسیرها استفاده نمایید

ساعت حرکت بلیط اتوبوس تهران مشهد

ساعت حرکت اتوبوس ها از کلیه پایانه ها در روزهای عادی از ساعت ۵ صبح الی ۲۴ همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند، لذا با خرید به موقع از خدمات رزرو آنلاین بلیط بهره مند گردید.

برای خرید بلیط اتوبوس تهران مشهد نیاز نیست که به ترمینال ها و پایانه های مسافربری مراجعه کنید، شما از طریق مراجعه به سایت ایران امیر و خرید اینترنتی می توانید بدون مراجعه حضوری بلیط خود را خریداری کنید.

قیمت بلیط اتوبوس تهران مشهد

قیمت های بلیط در اکثر تعاونی ها به قیمت مصوب اتحادیه تعیین میگردد لذا برای استعلام قیمت میتوانید از طریق همین قسمت مبدا را تهران و مقصد را مشهد و تعداد نفرات دلخواه را انتخاب نمایید، و در پایان با کلیک روی جستجو قیمت های کلیه تعاونی و شرکت ها را یکجا مشاهده کنید.

بلیط اتوبوس تهران مشهد ارزان

برای تهیه بلیط ارزان کافیست پس از جستجو در قسمت بالای سایت، قیمت یک هفته بعد از تاریخ مورد نظر را خودتان ببینید، در اینصورت قیمت ارزان تهران مشهد برای شما مشخص میگردد.

فاصله تهران تا مشهد چند کیلومتر است؟

فاصله تهران تا مشهد از جاده خاوران، سمنان، نیشابور، مشهد به فاصله ۸۳۴ کیلومتر تعیین شده است اما در واقع همان ۱۰۰۰ کیلومتر تا مرکز شهر میباشد.

فاصله تهران مشهد از جاده شمالی کشور یعنی جاده آبعلی فیروزکوه، یا هراز و سپس ساری به قوچان و مشهد ۹۳۴ کیلومتر است اما در واقع ۱۰۵۰ کیلومتر تا مرکز شهر مشهد میباشد.

چند ساعته از تهران به مشهد میرسیم؟

مدت زمان رسیدن از تهران به مشهد با ماشین های سواری در صورتی که بدون توقف باشد بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت و در صورتی که توقف هایی صورت بگیرد ممکن است تا ۱۴ ساعت نیز زمان بر باشد. اما اتوبوس های مسافربری ۱۲ ساعته این مسیر رو طبق استاندارد طی میکنند.

 
مدت زمان رسیدن از تهران به مشهد از جاده شمالی کشور با ماشین های سواری به علت کوهستانی بودن مسیر بدون توقف ۱۵ ساعت و با توقف به علت اینکه هر شخص بیشتر از ۱۲ تا ۱۳ ساعت یکسره به علت خستگی زیاد نمیتواند رانندگی نماید دو روز زمانبر خواهد بود اما اتوبوس های مسافربری ۱۴ ساعته این مسیر رو طبق استاندارد طی میکنند.

شما براحتی میتوانید از طریق همین سایت بلیط تهران مشهد را تهیه نمایید کافیست مبدا را تهران و مقصد را مشهد انتخاب کنید.

وقتی بلیط سفر خودتان را انتخاب نمایید توجه داشته باشید که بلیط سفر کدام ترمینال را انتخاب کرده اید در این صورت به صفحه ترمینال جنوب، ترمینال غرب، ترمینال آرژانتین، ترمینال شرق، میتوانید روی هر کدام از لینک ها کلیک نمایید.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر الزامی میباشد.

بهترین حالت برای اینکه یک سفر مطمئن را تجربه کنید نیم ساعت قبل از سوار شدن بسیار ایده آل برای حضور در ترمینال های مسافربری میباشد.

در صورتی که از طریق سایت ایران امیر اقدام به تهیه بلیط تهران به شهر مشهد نموده اید میتوانید با استفاده از لینک پیگیری و استرداد بلیط اقدام نمایید.

از تهران به چه شهرهایی از خراسان رضوی میتوانیم بلیط تهیه کنیم؟

آیا به دنبال راه دیگری برای سفر به مشهد مقدس هستید؟

دسترسی سریع برای تهیه بلیط از طریق هواپیما و قطار به شرح زیر است:

admin

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.