ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط اتوبوس تهران سندج

چگونه بلیط تهران به شهر سنندج را تهیه کنیم؟

برای تهیه بلیط سفر کافیست مبدا را شهر تهران  و مقصد را سنندج و تعداد نفرات انتخابی را تعیین و در آخر روی گزینه جستجو کلیک نمایید، این کار هم باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و هم هزینه های شما را کاهش میدهد..

بلیط اتوبوس تهران سنندج

بلیط اتوبوس تهران سنندج  را نیاز دارید؟ برای سفر به شهر سنندج می توانید از طریق پایانه های مسافربری تهران ترمینال غرب و یا ترمینال ازادی و یا پایانه بیهقی (ترمینال آرژانتین) و همچنین ترمینال جنوب اقدام به سفر به این شهر نمایید.

شرکت های ارائه دهنده بلیط اتوبوس از تهران به شهر سنندج

تعاونی ۵ کیان سفر پاسارگاد پایانه غرب

شرکت تی بی تی- تعاونى شماره ۱۵ پایانه غرب

تعاونی ۷ عدل پایانه غرب

شرکت تعاونى شماره یک ترمینال غرب

ایران پیمان پایانه غرب

شرکت شماره ۱۰ مارال سیرایرانیان پایانه غرب

رویال سفر ایرانیان

شرکت سیر و سفر

ساعت حرکت بلیط اتوبوس تهران سنندج

ساعت حرکت اتوبوس ها از کلیه پایانه ها در روزهای عادی از ساعت ۵ صبح الی ۲۴ همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند، لذا با خرید به موقع از خدمات رزرو آنلاین بلیط بهره مند گردید.

برای خرید بلیط اتوبوس تهران سنندج  نیاز نیست که به ترمینال ها و پایانه های مسافربری مراجعه کنید، شما از طریق مراجعه به سایت ایران امیر و خرید اینترنتی می توانید بدون مراجعه حضوری بلیط خود را خریداری کنید.

قیمت بلیط اتوبوس تهران سنندج

قیمت های بلیط در اکثر تعاونی ها به قیمت مصوب اتحادیه تعیین میگردد لذا برای استعلام قیمت میتوانید از طریق همین قسمت مبدا را تهران و مقصد را سنندج و تعداد نفرات دلخواه را انتخاب نمایید، و در پایان با کلیک روی جستجو قیمت های کلیه تعاونی و شرکت ها را یکجا مشاهده کنید.

فاصله تهران تا سنندج چند کیلومتر است؟

مسیر ۱

مسافت تهران تا سنندج ۴۸۹ کیلومتر۵ ساعت و ۴۹ دقیقه

مسیر ۲ 

  ۵۸۳ کیلومتر۷ ساعت

مسیر  ۳

۵۶۴ کیلومتر۷ ساعت و ۱۴ دقیقه

نمایی از شهر سنندج

شما براحتی میتوانید از طریق همین سایت بلیط تهران سنندج  را تهیه نمایید کافیست مبدا را تهران و مقصد را سنندج انتخاب کنید.

وقتی بلیط سفر خودتان را انتخاب نمایید توجه داشته باشید که بلیط سفر کدام ترمینال را انتخاب کرده اید در این صورت به صفحه ترمینال جنوب، ترمینال غرب، ترمینال آرژانتین، ترمینال شرق، میتوانید روی هر کدام از لینک ها کلیک نمایید.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر الزامی میباشد.

بهترین حالت برای اینکه یک سفر مطمئن را تجربه کنید نیم ساعت قبل از سوار شدن بسیار ایده آل برای حضور در ترمینال های مسافربری میباشد.

 

آیا به دنبال راه دیگری برای سفر به سنندج هستید؟

دسترسی سریع برای تهیه بلیط از طریق هواپیما و قطار به شرح زیر است:

  • خرید بلیط هواپیما تهران سنندج
  • خرید بلیط قطار تهران سنندج 

admin نویسنده این مقاله: