ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط اتوبوس تهران سمنان

بلیط اتوبوس تهران سمنان

برای سفر به شهر سمنان  می توانید از طریق پایانه های مسافربری وترمینال غرب و ترمینال بیهقی اقدام به سفر کنید .

با مراجعه به سایت ایران امیر دیگر نیاز نیست برای تهیه بلیط به ترمینال مراجعه کنید . 

چاپ بلیط و خرید آنی بلیط در سایت ایران امیر https://iranamir.com

ساعت حرکت بلیط اتوبوس تهران سمنان

ساعت حرکت اتوبوس ها از کلیه پایانه ها در روزهای عادی از ساعت ۵ صبح الی ۲۴ همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند، لذا با خرید به موقع از خدمات رزرو آنلاین بلیط بهره مند گردید.

برای خرید بلیط اتوبوس تهران سمنان  نیاز نیست که به ترمینال ها و پایانه های مسافربری مراجعه کنید، شما از طریق مراجعه به سایت ایران امیر و خرید اینترنتی می توانید بدون مراجعه حضوری بلیط خود را خریداری کنید.

قیمت بلیط اتوبوس تهران سمنان

قیمت های بلیط در اکثر تعاونی ها به قیمت مصوب اتحادیه تعیین میگردد لذا برای استعلام قیمت میتوانید از طریق همین قسمت مبدا را تهران و مقصد را سمنان  و تعداد نفرات دلخواه را انتخاب نمایید، و در پایان با کلیک روی جستجو قیمت های کلیه تعاونی و شرکت ها را یکجا مشاهده کنید.

نمایی از شهر سمنان

شرکت های مسافربری رائه دهنده بلیط تهران سمنان

  • تعاونی ۲ پی ام تی جنوب
  • تعاونى سه سفرسیرآریا -پایانه جنوب
  • شرکت تعاونى شماره یک ترمینال جنوب
  • شرکت تعاونى شماره ۸ ترمینال جنوب

شما براحتی میتوانید از طریق همین سایت بلیط تهران سمنان را تهیه نمایید کافیست مبدا را تهران و مقصد را سمنان  انتخاب کنید.

وقتی بلیط سفر خودتان را انتخاب نمایید توجه داشته باشید که بلیط سفر کدام ترمینال را انتخاب کرده اید در این صورت به صفحه ترمینال جنوب، ترمینال غرب، ترمینال آرژانتین، ترمینال شرق، میتوانید روی هر کدام از لینک ها کلیک نمایید.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر الزامی میباشد.

بهترین حالت برای اینکه یک سفر مطمئن را تجربه کنید نیم ساعت قبل از سوار شدن بسیار ایده آل برای حضور در ترمینال های مسافربری میباشد.

در صورتی که از طریق سایت ایران امیر اقدام به تهیه بلیط تهران به شهر سمنان نموده اید میتوانید با استفاده از لینک پیگیری و استرداد بلیط اقدام نمایید.

آیا به دنبال راه دیگری برای سفر به سمنان هستید؟

  • خرید بلیط قطار تهران سمنان 

admin نویسنده این مقاله: