ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط اتوبوس تهران تبریز

چگونه بلیط تهران به شهرتبریز را تهیه کنیم؟

برای تهیه بلیط سفر کافیست مبدا را شهر تهران  و مقصد را تبریز و تعداد نفرات انتخابی را تعیین و در آخر روی گزینه جستجو کلیک نمایید، این کار هم باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و هم هزینه های شما را کاهش میدهد.

بلیط اتوبوس تهران تبریز

بلیط اتوبوس تهران تبریز  را نیاز دارید؟ برای سفر به شهر تبریز می توانید از طریق پایانه های مسافربری تهران ترمینال غرب و یا ترمینال ازادی و یا پایانه بیهقی (ترمینال آرژانتین) و همچنین ترمینال جنوب اقدام به سفر به این شهر تبریز  نمایید.

شرکت های ارائه دهنده بلیط اتوبوس از تهران به شهر تبریز

تعاونی ۱۴پارسیان پایانه غرب

تعاونی ۴ میهن نور آریا پایانه غرب

شرکت تعاونى شماره ۸ ترمینال جنوب

سیروسفر ایران

تعاونی ۹ راه پیما پارسیان پایانه جنوب

ایران پیام نو

رویال سفر ایرانیان

شرکت سیر و سفر

تعاونی۱۷پیک صبا پایانه غرب

تعاونی ۷ عدل پایانه غرب

شرکت تی بی تی- تعاونى شماره ۱۵ پایانه غرب

عصر ایران پایانه غرب

تعاونی ۱۶ جهان گشت مهر پایانه غرب

شرکت تعاونی ۱۶ جهان گشت مهر- پایانه غرب

شرکت بین المللى گیتى پیماایران پایانه غرب

سپهرآسیا غرب

شرکت تعاونى شماره یک ترمینال غرب

تعاونی ۵ کیان سفر پاسارگاد پایانه غرب

شرکت تعاونى شماره ۱۱ ترمینال غرب

همسفر چابکسواران پایانه بیهقی

ساعت حرکت بلیط اتوبوس تهران تبریز

ساعت حرکت اتوبوس ها از کلیه پایانه ها در روزهای عادی از ساعت ۵ صبح الی ۲۴ همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند، لذا با خرید به موقع از خدمات رزرو آنلاین بلیط بهره مند گردید.

برای خرید بلیط اتوبوس تهران تبریز  نیاز نیست که به ترمینال ها و پایانه های مسافربری مراجعه کنید، شما از طریق مراجعه به سایت ایران امیر و خرید اینترنتی می توانید بدون مراجعه حضوری بلیط خود را خریداری کنید.

قیمت بلیط اتوبوس تهران تبریز

قیمت های بلیط در اکثر تعاونی ها به قیمت مصوب اتحادیه تعیین میگردد لذا برای استعلام قیمت میتوانید از طریق همین قسمت مبدا را تهران و مقصد را تبریز و تعداد نفرات دلخواه را انتخاب نمایید، و در پایان با کلیک روی جستجو قیمت های کلیه تعاونی و شرکت ها را یکجا مشاهده کنید.

بلیط اتوبوس تهران تبریز ارزان

برای تهیه بلیط ارزان کافیست پس از جستجو در قسمت بالای سایت، قیمت یک هفته بعد از تاریخ مورد نظر را خودتان ببینید، در اینصورت قیمت ارزان تهران ارومیه  برای شما مشخص میگردد.

فاصله تهران تا تبریز چند کیلومتر است؟

 

فاصله تهران تا تبریز به وسیله نقلیه‌ی انتخابی شما بستگی دارد، مسیر رفتن به تبریز با وسایل نقلیه مختلف، می‌تواند بلند یا کوتاه باشد. فاصلۀ بین تهران تا تبریز ۶۳۰ کیلومتر است.

نمایی از شهر تبریز

شما براحتی میتوانید از طریق همین سایت بلیط تهران تبریز  را تهیه نمایید کافیست مبدا را تهران و مقصد را تبریز انتخاب کنید.

وقتی بلیط سفر خودتان را انتخاب نمایید توجه داشته باشید که بلیط سفر کدام ترمینال را انتخاب کرده اید در این صورت به صفحه ترمینال جنوب، ترمینال غرب، ترمینال آرژانتین، ترمینال شرق، میتوانید روی هر کدام از لینک ها کلیک نمایید.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر الزامی میباشد.

بهترین حالت برای اینکه یک سفر مطمئن را تجربه کنید نیم ساعت قبل از سوار شدن بسیار ایده آل برای حضور در ترمینال های مسافربری میباشد.

آیا به دنبال راه دیگری برای سفر به تبریز هستید؟

  • خرید بلیط هواپیما تهران تبریز
  • خرید بلیط قطار تهران تبریز 

admin نویسنده این مقاله: