ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط اتوبوس تهران بوشهر

بلیط اتوبوس تهران بوشهر

اگر قصد سفر به وسیله اتوبوس تهران به بوشهر  را دارید می توانید از مسیر های ترمینال جنوب یا ترمینال غرب و یا از پایانه های  بیهقی در میدان ارژانتین استفاده نمایید، برای این منظور کافیست مبدا را تهران و مقصد را بوشهر و تعداد نفرات مسافر را انتخاب و سپس گزینه جستجو رو کلیک نمایید، در این صورت کلیه سفرهای ترمینال های تهران یکجا به شما نمایش خواهد  داد، و شما با انتخاب هر کدام از مسیرهای دلخواه میتوانید سفر خودتان را انتخاب نمایید.

 

ساعت حرکت اتوبوس تهران بوشهر

اتوبوس تهران بوشهر  همه روزه از کلیه پایانه های ترمینال جنوب ، ترمینال آزادی، ترمینال بیهقی( ترمینال آرژانتین) از ساعت ۵ صبح الی ۲۴ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

ایران امیر با ارائه بلیط اتوبوس تهران بوشهر  ارزان و قیمت بلیط اتوبوس تهران بوشهر بصورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نمایی از شهر زیبای بوشهر

شما میتوانید با انتخاب مبدا تهران و مقصدبوشهر  کلیه اتوبوس های مربوطه به استان بوشهر  را مشاهده و رزرو نمایید.

در صورتی که از طریق سایت ایران امیر اقدام به تهیه بلیط نموده اید میتوانید با استفاده از لینک پیگیری و استرداد بلیط اقدام نمایید.

آدرس ترمینال جنوب مسافربری در بزرگراه بعثت، رو به‌ روی کارخانه روغن نباتی قو، ترمینال جنوب یا پایانه‌ی مسافربری خزانه واقع شده است که شما میتوانید از طریق مترو، اسنپ و یا تاکسی های درون شهری، اتوبوس های تند رو به آن درسترسی داشته باشید.

ترمینال غرب و یا پایانه ترمینال آزادی در ضلع شمالی میدان آزادی واقع شده است و شما از طریق مترو و یا اتوبوس های تندرو و یا تاکسی های درون شهری براحتی میتوانید به آن دسترسی داشته باشید، شماره تماس ترمینال غرب ترمینال آزادی: ۰۲۱۴۴۶۶۳۹۵۴

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر الزامی میباشد.

با توجه به اینکه تمامی حرکت اتوبوس ها طبق برنامه صورت میگیرد لذا نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس حضور در ترمینال الزامی میباشد.

در صورتی که سوالهای متداول در رابطه با اتوبوس تهران بوشهر  پیدا نکردید روی لینک بلیط اتوبوس کلیک نمایید.

همسفر مهر پایانه  جنوب
تعاونی۱۴ پارسیان پایانه جنوب
شرکت سیر و سفر پایانه جنوب
شرکت تی بی تی- تعاونى شماره ۱۵ پایانه جنوب

مسیر فاصله تهران بوشهر چند کیلومتر است؟

فاصله از تهران: ۱۰۵۰ کیلومتر

مدت سفر زمینی: حدود ۱۲ ساعت

بندر بوشهر، مرکز استان بوشهر و بزرگ‎ترین شهر این استان است. بوشهر شبیه یک شبه جزیره‎ی کوچک است که از سه طرف به خلیج فارس محدود شده و از طرف دیگر، توسط رشته کوه‎های زاگرس محصور شده ‎است.

شبه جزیره‎ بوشهر دارای بافتی قدیمی و زیبا در نقطه شمالی شهر است که آثار باستانی و بناهای تاریخی فراوانی را با پیش زمینه‎ی زیبای ساحل خلیج فارس، به نمایش می‎گذارد.

بهترین فصل برای سفر به این استان پاییز و زمستان و بهاراست 

برای طبیعت‌گردان، بوشهر دارای جاذبه ‎های طبیعی شگفت‌انگیز و متفاوتی است. پدیده‎های طبیعی خاص و میراث زمین‌شناسی جنوب کشور، از جذابیت‎های این سفر خواهندبود.

آیا دنبال راه دیگری برای سفر به شهربوشهر هستید؟

دسترسی سریع برای تهیه بلیط از طریق هواپیما و قطار به شرح زیر است:

  • خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر
  • خرید بلیط قطار تهران بوشهر

admin نویسنده این مقاله: