ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط اتوبوس تهران ایلام

چگونه بلیط تهران به شهر ایلام را تهیه کنیم؟

برای تهیه بلیط سفر کافیست مبدا را شهر تهران  و مقصد را ایلام  و تعداد نفرات انتخابی را تعیین و در آخر روی گزینه جستجو کلیک نمایید، این کار هم باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و هم هزینه های شما را کاهش میدهد.

بلیط اتوبوس تهران ایلام

بلیط اتوبوس تهران ایلام   را نیاز دارید؟ برای سفر به شهر ایلام می توانید از طریق پایانه های مسافربری تهران ترمینال غرب و یا ترمینال ازادی و یا پایانه بیهقی (ترمینال آرژانتین) و همچنین ترمینال جنوب اقدام به سفر به این شهر پرجمعیت نمایید.

شرکت های ارائه دهنده بلیط اتوبوس از تهران به شهر ایلام

شرکت تی بی تی- تعاونى شماره ۱۵ پایانه غرب

سیروسفر ایران

تعاونی ۷ عدل پایانه غرب

تعاونی ۴ میهن نور آریا پایانه غرب

ساعت حرکت بلیط اتوبوس تهران ایلام

ساعت حرکت اتوبوس ها از کلیه پایانه ها در روزهای عادی از ساعت ۵ صبح الی ۲۴ همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند، لذا با خرید به موقع از خدمات رزرو آنلاین بلیط بهره مند گردید.

برای خرید بلیط اتوبوس تهران ایلام   نیاز نیست که به ترمینال ها و پایانه های مسافربری مراجعه کنید، شما از طریق مراجعه به سایت ایران امیر و خرید اینترنتی می توانید بدون مراجعه حضوری بلیط خود را خریداری کنید.

قیمت بلیط اتوبوس تهران ایلام

قیمت های بلیط در اکثر تعاونی ها به قیمت مصوب اتحادیه تعیین میگردد لذا برای استعلام قیمت میتوانید از طریق همین قسمت مبدا را تهران و مقصد را ایلام   و تعداد نفرات دلخواه را انتخاب نمایید، و در پایان با کلیک روی جستجو قیمت های کلیه تعاونی و شرکت ها را یکجا مشاهده کنید.

بلیط اتوبوس تهران ایلام  ارزان

برای تهیه بلیط ارزان کافیست پس از جستجو در قسمت بالای سایت، قیمت یک هفته بعد از تاریخ مورد نظر را خودتان ببینید، در اینصورت قیمت ارزان تهران ارومیه  برای شما مشخص میگردد.

 

فاصله تهران تا ایلام چند کیلومتر است؟

برای مسافرت از تهران به ایلام شما میتوانید از ۳ مسیر استفاده نمایید.

مسافت تهران تا ایلام
مسیر اول۶۷۲ کیلومتر۸ ساعت و ۷ دقیقه
مسیر دوم۷۴۴ کیلومتر۸ ساعت و ۵۸ دقیقه
مسیر سوم۸۶۵ کیلومتر۱۰ ساعت و ۴۵ دقیقه

 

 

نمایی از شهر ایلام

 

بهترین حالت برای اینکه یک سفر مطمئن را تجربه کنید نیم ساعت قبل از سوار شدن بسیار ایده آل برای حضور در ترمینال های مسافربری میباشد.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر الزامی میباشد.

 

وقتی بلیط سفر خودتان را انتخاب نمایید توجه داشته باشید که بلیط سفر کدام ترمینال را انتخاب کرده اید در این صورت به صفحه ترمینال جنوب، ترمینال غرب، ترمینال آرژانتین، ترمینال شرق، میتوانید روی هر کدام از لینک ها کلیک نمایید.

admin نویسنده این مقاله: