ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط اتوبوس تهران ارومیه

چگونه بلیط تهران به شهر ارومیه را تهیه کنیم؟

برای تهیه بلیط سفر کافیست مبدا را شهر تهران  و مقصد را ارومیه و تعداد نفرات انتخابی را تعیین و در آخر روی گزینه جستجو کلیک نمایید، این کار هم باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و هم هزینه های شما را کاهش میدهد.

بلیط اتوبوس تهران ارومیه

بلیط اتوبوس تهران ارومیه  را نیاز دارید؟ برای سفر به شهر ارومیه می توانید از طریق پایانه های مسافربری تهران ترمینال غرب و یا ترمینال ازادی و یا پایانه بیهقی (ترمینال آرژانتین) و همچنین ترمینال جنوب اقدام به سفر به این شهر پرجمعیت نمایید.

شرکت های ارائه دهنده بلیط اتوبوس از تهران به شهر ارومیه

تعاونی ۷ عدل پایانه غرب

شرکت تعاونى شماره یک ترمینال غرب

سیروسفر ایران

شرکت تی بی تی- تعاونى شماره ۱۵ پایانه غرب

شرکت سیر و سفر

همسفر چابکسواران پایانه بیهقی

رویال سفر ایرانیان

ساعت حرکت بلیط اتوبوس تهران ارومیه

ساعت حرکت اتوبوس ها از کلیه پایانه ها در روزهای عادی از ساعت ۵ صبح الی ۲۴ همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند، لذا با خرید به موقع از خدمات رزرو آنلاین بلیط بهره مند گردید.

برای خرید بلیط اتوبوس تهران ارومیه  نیاز نیست که به ترمینال ها و پایانه های مسافربری مراجعه کنید، شما از طریق مراجعه به سایت ایران امیر و خرید اینترنتی می توانید بدون مراجعه حضوری بلیط خود را خریداری کنید.

.

قیمت بلیط اتوبوس تهران ارومیه

قیمت های بلیط در اکثر تعاونی ها به قیمت مصوب اتحادیه تعیین میگردد لذا برای استعلام قیمت میتوانید از طریق همین قسمت مبدا را تهران و مقصد را ارومیه  و تعداد نفرات دلخواه را انتخاب نمایید، و در پایان با کلیک روی جستجو قیمت های کلیه تعاونی و شرکت ها را یکجا مشاهده کنید.

بلیط اتوبوس تهران ارومیه ارزان

برای تهیه بلیط ارزان کافیست پس از جستجو در قسمت بالای سایت، قیمت یک هفته بعد از تاریخ مورد نظر را خودتان ببینید، در اینصورت قیمت ارزان تهران ارومیه  برای شما مشخص میگردد.

فاصله تهران تا ارومیه چند کیلومتر است؟

برای سفر به ارومیه با اتوبوس ابتدا باید وارد اتوبان تهران- کرج شوید و پس از آن به قزوین برسید. سپس از شهرهای ابهر، زنجان و تبریز گذشته و به ارومیه بروید. این مسیر که ۹ ساعت طول می‌کشد یکی از جذاب‌ترین مسیرهاست چراکه از شهرهای زیادی می‌گذرد.

سرویس اتوبوس بین شهری از تهران تا ارومیه که به آن اتوبوسرانی بین جاده‌ای می‌گویند روزانه مسافران زیادی را در این مسیر جابجا می‌کند. این مسافت ۹ ساعته و طولانی توسط اتوبوس‌های مختلفی با خدمات متنوع به مسافران ارائه می‌شود و مسافران می‌توانند با انتخاب نوع اتوبوس و خدمات آن سفر خود را شروع کنند.

نمایی از شهر ارومیه و ترمینال مسافری

شما براحتی میتوانید از طریق همین سایت بلیط تهران ارومیه  را تهیه نمایید کافیست مبدا را تهران و مقصد را ارومیه  انتخاب کنید.

وقتی بلیط سفر خودتان را انتخاب نمایید توجه داشته باشید که بلیط سفر کدام ترمینال را انتخاب کرده اید در این صورت به صفحه ترمینال جنوب، ترمینال غرب، ترمینال آرژانتین، ترمینال شرق، میتوانید روی هر کدام از لینک ها کلیک نمایید.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر الزامی میباشد.

بهترین حالت برای اینکه یک سفر مطمئن را تجربه کنید نیم ساعت قبل از سوار شدن بسیار ایده آل برای حضور در ترمینال های مسافربری میباشد.

آیا به دنبال راه دیگری برای سفر به ارومیه هستید؟

دسترسی سریع برای تهیه بلیط از طریق هواپیما و قطار به شرح زیر است:

  • خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه
  • خرید بلیط قطار تهران ارومیه 

admin نویسنده این مقاله: