ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

بلیط اتوبوس ارومیه تهران

چگونه بلیط ارومیه به شهر تهران را تهیه کنیم؟

برای تهیه بلیط سفر کافیست مبدا را شهر ارومیه   و مقصد را تهران  و تعداد نفرات انتخابی را تعیین و در آخر روی گزینه جستجو کلیک نمایید، این کار هم باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و هم هزینه های شما را کاهش میدهد.

بلیط اتوبوس ارومیه تهران

بلیط اتوبوس ارومیه تهران   را نیاز دارید؟ برای سفر به شهر تهران   می توانید از طریق پایانه های مسافربری ارومیه  اقدام به سفر به این شهر پرجمعیت نمایید.

ادرس ترمینال مسافری ارومیه

 ارومیه، خیابان ۷ تیر، روبروی هتل قصر، ترمینال ارومیه
 
 ۰۴۴-۳۲۳۵۸۳۱۸
 
 
 
 
 
 
 
 

شرکت های ارائه دهنده بلیط اتوبوس از ارومیه به شهر تهران

تعاونی ۷ عدل پایانه غرب

شرکت تعاونى شماره یک ترمینال غرب

سیروسفر ایران

شرکت تی بی تی- تعاونى شماره ۱۵ پایانه غرب

شرکت سیر و سفر

همسفر چابکسواران پایانه بیهقی

رویال سفر ایرانیان

ساعت حرکت بلیط اتوبوس ارومیه تهران

ساعت حرکت اتوبوس ها از کلیه پایانه ها در روزهای عادی از ساعت ۵ صبح الی ۲۴ همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند، لذا با خرید به موقع از خدمات رزرو آنلاین بلیط بهره مند گردید.

برای خرید بلیط اتوبوس ارومیه تهران  نیاز نیست که به ترمینال ها و پایانه های مسافربری مراجعه کنید، شما از طریق مراجعه به سایت ایران امیر و خرید اینترنتی می توانید بدون مراجعه حضوری بلیط خود را خریداری کنید.

قیمت بلیط اتوبوس ارومیه تهران

قیمت های بلیط در اکثر تعاونی ها به قیمت مصوب اتحادیه تعیین میگردد لذا برای استعلام قیمت میتوانید از طریق همین قسمت مبدا را تهران و مقصد را ارومیه  و تعداد نفرات دلخواه را انتخاب نمایید، و در پایان با کلیک روی جستجو قیمت های کلیه تعاونی و شرکت ها را یکجا مشاهده کنید.

فاصله ارومیه تا تهران چند کیلومتر است؟

برای سفر به تهران  با اتوبوس ابتدار وارد شهر تبریز ،زنجان ،ابهر،قزوین ،و سپس وارد اتوبان کرج تهران می شوید . این مسیر که ۹ ساعت طول می‌کشد یکی از جذاب‌ترین مسیرهاست چراکه از شهرهای زیادی می‌گذرد.

سرویس اتوبوس بین شهری از ارومیه تا تهران که به آن اتوبوسرانی بین جاده‌ای می‌گویند روزانه مسافران زیادی را در این مسیر جابجا می‌کند. این مسافت ۹ ساعته و طولانی توسط اتوبوس‌های مختلفی با خدمات متنوع به مسافران ارائه می‌شود و مسافران می‌توانند با انتخاب نوع اتوبوس و خدمات آن سفر خود را شروع کنند.

نمایی از شهر تهران

شما براحتی میتوانید از طریق همین سایت بلیط ارومیه تهران   را تهیه نمایید کافیست مبدا را ارومیه  و مقصد را تهران   انتخاب کنید.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر الزامی میباشد.

بهترین حالت برای اینکه یک سفر مطمئن را تجربه کنید نیم ساعت قبل از سوار شدن بسیار ایده آل برای حضور در ترمینال های مسافربری میباشد.

آیا به دنبال راه دیگری برای سفر به تهران هستید؟

  • خرید بلیط هواپیما ارومیه تهران 
  • خرید بلیط قطار ارومیه تهران

admin نویسنده این مقاله: