ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران
مرورگر شما از این نسخه پشتیبانی نمیکند،لطفا از یک مرورگر بروز برای نمایش مسیرها استفاده نمایید

بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

شما به سادگی با مراجعه به سایت ایران امیر و در قسمت بلیط سفر “بلیط هواپیما” را انتخاب نموده و سپس مبدا و مقصد و زمان حرکت و تعداد نفرات را انتخاب کنید سپس جستجو را انتخاب نمایید. برای راهنمای خرید بلیط هواپیما به لینک مربوطه مراجعه نمایید تا با آموزش تصویری قدم به قدم یاد بگیرید.

میزان بار مجاز شرکت های هواپیما متغیر است اما میانگین در پرواز های داخلی ۲۰ کیلوگرم است. برای مشاهده دقیق تر پس از جستجوی بلیط مورد نظر روی دکمه اطلاعات کلیک نمایید تا از زیر منو اطلاعات بار مجاز را مشاهده نمایید. پیشنهاد میکنیم حتما از میزان بار مجاز شرکتها مطلع باشید زیرا با افزایش میزان بار جریمه خواهید شد و باید پرداخت گردد.

خرید بلیط هواپیما برای نوزادان زیر دوسال معمولا ده الی پانزده درصد قیمت بزرگسالان و بلیط برای کودکان زیر ۱۲ سال پنجاه الی هفتاد و پنج درصد قیمت بزرگسالان خواهد بود، اما توجه داشته باشید در موقع انتخاب بلیط برای نوزاد و کودکان قیمت بصورت آنلاین در قسمت دکمه اطلاعات به شما اطلاع داده خواهد شد.

بیشک خرید از سایت معتبر ایران امیر باعث میگردد که خرید خودتان را مستقیما و بدون واسطه از شرکت های هواپیمایی دریافت نمایید و مشمول پشتیبانی و خدمات قرار خواهید گرفت و هزینه ایاب و ذهاب به آژانسهای مسافری را دیگر نخواهید داشت، و هر لحظه میتوانید با ما در ارتباط باشید.

ایران امیر در هر لحظه از خرید بلیط امکان استرداد بصورت آنلاین را برای شما مهیا نموده است، اما توجه داشته باشید شرایط شرکتهای هواپیمایی بستگی به نوع بلیط  و نوع نرخ بلیط و کلاس پروازی متفاوت است برای پیگیری و استرداد بلیط به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

خیر، امکان رزرو انتخاب صندلی هواپیما میسر نیست اما میتوانید پس از مراجعه به فرودگاه در قسمت کانتر مربوطه از ایشان بخواهید که جای مناسب مورد انتظار را برای شما را فراهم نمایند.

امکان رزرو بلیط هواپیما حتی در ماهها قبل برای شما عزیزان میسر است اما پیشنهاد میکنیم برای اینکه از سفر خودتان عقب نمانید هرچه سریعتر نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام نمایید، خیلی کم پیش آمده که قیمت ها پس از نزدیک شدن به زمان سفر تغییر یابد، اما این احتمال نیز وجود دارد که چند روز قبل از پرواز ارزان گردد.

این احتمال زمانی پیش می آید که نسبت به پر کردن فرم مشخصات مسافران تاخیر بیوفتد، سیستم ما زمان مجاز را تعیین کرده است اما ممکن گاهی اوقات این زمان گاها اشتباه باشد، به هیچ وجه نگران نباشید و با پشتیبانی ۰۲۱۶۴۲۴ تماس حاصل نمایید.

در صورت ورود  مشخصات اشتباه، بایستی با پشتیبانی ایران امیر به شماره ۰۲۱۶۴۲۴ تماس حاصل فرمایید. به عنوان مثال ویرایش مواردی مانند نام در پروازهای های خارجی در صورتی که با پاسپورت مغایرت داشته باشد، وجود ندارد و مسافران باید پرواز را کنسل کرده و دوباره اقدام به خرید کنند. اما در پروازهای چارتری داخلی در صورتی که آژانس چارتر کننده، تایید کند امکان ویرایش وجود دارد. در پروازهای سیستمی این امکان وجود ندارد، و باید بلیط کنسل گردد و دوباره سفارش داده شود.

پس از خرید موفق اطلاعات پروازی شما در سامانه شرکت های هواپیمایی ثبت خواهد شد و نیاز به چاپ بلیط نیست، و از جهتی یک پیامک و یک ایمیل برای شما توسط ایران امیر ارسال خواهد شد که میتوانید برای اطیمنان همراه داشته باشید، تا به مسئول کانتر مورد نظر نشان دهید.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر و برای پرواز های خارجی داشتن پاسپورت الزامی میباشد.

با توجه به اینکه تمامی حرکت هواپیما طبق برنامه صورت میگیرد لذا یک ساعت قبل از حرکت هواپیما  حضور در فرودگاه ترمینال الزامی میباشد.