ایران امیر
ایران امیر
ایران امیر
تهران

تهیه بلیط هواپیما و مسافرت امروزه یکی از روش های متداول و محبوب در میان افرادی است که دوست دارند خیلی سریع به مقصد برسند و در واقع سرعت عمل برای آن ها حرف اول را می زند، در صورتی که قصد سفر به شهر و کشوری را دارید چند راه پیش و روی شماست، هواپیماها می توانند صدها کیلومتر مسافت را در چند دقیقه طی کنند و بر این اساس امکان خرید بلیط هواپیما در آژانس های هواپیمایی وجود دارد.

خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

با گسترش استفاده از تکنولوژی شما می توانید بلیط های تک مسیر، بلیط چارتر و بلیط سیستمی همین طور در کلاس های مختلف اکونومی، بیزینس و فرست را بدون دغدغه به صورت آنلاین سفارش دهید.

چطور اینکارو انجام بدهیم؟

در سایت ایران امیر نخست نیاز به یک جستجوی ساده خواهید داشت، پس از آن می توانید با جستجوی خطوط مورد نیاز خودتان را در سریع ترین زمان و پرواز ارزان بیابید.

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

وقتی بلیط مورد نظرتان را از شرکت هواپیمایی که مد نظرتان است انتخاب کردید، لیستی از قیمت بلیط هواپیما از تمامی شرکت های ارائه دهنده برای شما مهیا میشود به مرحله انتخاب کلاس انتقال داده خواهید شد.

نحوه عملیات خرید به چه صورت است؟

در صورتی که هیچ مشکلی در مراحل خرید وجود نداشته باشد، و اطلاعات مسافر نظیر کد ملی، شماره تماس، تاریخ تولد، را به درستی وارد کرده باشید، وارد درگاه پرداخت معتبر و مورد تایید سازماندهی کسب و کارهای اینترنتی می شوید.

پس از پرداخت موفق چکار کنیم؟

پس از این که پرداخت شما به درستی انجام شد مجددا به وب سایت باز می گردید و یک کد پیگیری در اختیارتان قرار می گیرد که با وارد کردن آن در بخش مربوط می توانید در لحظه اطلاعات جدیدی را در مورد پرواز پیش و رویتان کسب کنید.

راهنمای خرید بلیط آنلاین هواپیما

در صورتی که نیاز به آموزش تصویری راهنمای خرید بلیط هواپیما را دارید به لینک مربوطه مراجعه نمایید تا با آموزش قدم به قدم تصویری براحتی خرید خودتان را بدون نیاز به کسی انجام بدهید.

آیا یک خرید امن رو تجربه خواهیم کرد؟

تمامی مراحل خرید بلیط نیز توسط پروتکل SSL ایمن سازی شده است.

شما به سادگی با مراجعه به سایت ایران امیر و در قسمت بلیط سفر “بلیط هواپیما” را انتخاب نموده و سپس مبدا و مقصد و زمان حرکت و تعداد نفرات را انتخاب کنید سپس جستجو را انتخاب نمایید.

میزان بار مجاز شرکت های هواپیما متغیر است اما میانگین در پرواز های داخلی ۲۰ کیلوگرم است.

خرید بلیط هواپیما برای نوزادان زیر دوسال معمولا ده الی پانزده درصد قیمت بزرگسالان و بلیط برای کودکان زیر ۱۲ سال پنجاه الی هفتاد و پنج درصد قیمت بزرگسالان خواهد بود.

بیشک خرید از سایت معتبر ایران امیر باعث میگردد که خرید خودتان را مستقیما و بدون واسطه از شرکت های هواپیمایی دریافت نمایید و مشمول پشتیبانی و خدمات قرار خواهید گرفت.

ایران امیر در هر لحظه از خرید امکان استرداد بصورت آنلاین را برای شما مهیا نموده است، اما توجه داشته باشید شرایط شرکتهای هواپیمایی بستگی به نوع و نرخ بلیط کلاس پروازی متفاوت است برای پیگیری و استرداد بلیط به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

خیر، امکان رزرو انتخاب صندلی هواپیما میسر نیست اما میتوانید پس از مراجعه به فرودگاه در قسمت کانتر مربوطه از ایشان بخواهید که جای مناسب مورد انتظار را برای شما را فراهم نمایند.

امکان رزرو بلیط هواپیما حتی در ماهها قبل برای شما عزیزان میسر است اما پیشنهاد میکنیم برای اینکه از سفر خودتان عقب نمانید هرچه سریعتر نسبت به خرید اقدام نمایید.

به هیچ وجه نگران نباشید و با پشتیبانی ۰۲۱۶۴۲۴ تماس حاصل نمایید.

در صورت ورود مشخصات اشتباه، بایستی با پشتیبانی ایران امیر به شماره ۰۲۱۶۴۲۴ تماس حاصل فرمایید.

پس از خرید موفق اطلاعات پروازی شما در سامانه شرکت های هواپیمایی ثبت خواهد شد و نیاز به چاپ نیست.

همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه برای صدور بلیط سفر و برای پرواز های خارجی داشتن پاسپورت الزامی میباشد.

با توجه به اینکه تمامی حرکت هواپیما طبق برنامه صورت میگیرد لذا یک ساعت قبل از حرکت هواپیما حضور در فرودگاه ترمینال الزامی میباشد.